poniedziałek, 6 lipca 2015

Prolog

Liam Payne, to chłopak któremu na ogół się udaje. Ma wszystko: dobrą pracę, drogie samochody, piękne mieszkanie w samym centrum miasta. Przyszło mu to bardzo łatwo. Co za ironia, prawda? Niestety nic nie jest takie piękne jakby mogło się wydawać. W przeszłości popełniał błędy, o których raczej wolałby zapomnieć. Puścił je w niepamięć na kilka lat, dopóki pewnego dnia nie zapukały one do jego życia.
Często w życiu zdarza się, że rzeczy o których bardzo pragniemy nie pamiętać nagle pojawiają się nie wiadomo skąd, depcząc i niszcząc wszystko na co tak długo pracowaliśmy.
I tak właśnie zdarzyło się w życiu Liama.
Chłopak myślał, że do końca życia będzie żył jak młody Bóg, któremu nic nigdy nie braknie.
Mylił się...
A to wszystko za sprawą tajemniczej dziewczyny o brązowym kolorze włosów i z oczami tak hipnotyzującymi, że sam Liam nie mógł oprzeć się wrażeniu że mogą być tak oszałamiające.
Piękna brunetka co chwila pojawiała się na jego drodze.
Ale ona miała to wszystko zaplanowane, pamiętała wszystko co on jej wyrządził kilka lat wcześniej. Jej głównym planem było zniszczenie chłopakowi życia, ale zdarzyły się pewne rzeczy, na które dziewczyna nie miała wpływu...

______________
Witajcie, witajcie, witajcie!
Po długiej przerwie wracam z Inną! Jestem podekscytowana mogąc znów pisać dla Was tą historię. Pozmieniałam kilka rzeczy, ale nie dużo. Usunęłam poprzedni blog, ponieważ chciałam zacząć od początku.
Oto prolog. Wieczorem wstawię pierwszy rozdział, tak więc możecie zajrzeć tutaj ponownie :)
Liczę na komentarze :)
Jak na każdym poprzednim blogu założyłam zakładkę INFORMOWANI więc jeśli ktoś chciałby być informowany o nowych rozdziałach, to nie ma problemu. Informuję na asku oraz twitterze.
Tak sobie też pomyślałam, że jeśli ktoś ma twittera i bardzo podoba mu się to opowiadanie, to może pisać tam swoje odczucia co do tej historii za pomocą #innaffpl
A może pomożecie mi w ten sposób rozpowszechnić to ff? Może dzięki temu znajdę nowych czytelników? Byłoby super!
Na razie to tyle, do napisania wieczorem!
Buziaki!


2 komentarze:

  1. Jak sie ciesze ze ta historia wróciła :33

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaczyna się naprawdę niesamowicie ciekawiw i już nie mogę się doczekać następnego rozdziału, za który już się biorę:)

    Twoja fanka numero 1 ❤

    OdpowiedzUsuń